Slipringmotorer
Tekniske data
| Stelstørrelse | 280-800MM |
| Produktion | 75-3150 kW |
| Nominel spænding | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3,3KV/6KV/6,6KV/10KV/10,5KV/11KV |
| Monteringsarrangementer | IM B3 |
| Beskyttelsesgrad | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Kølemetode | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Antal poler | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Isoleringsklasse | FH |
| Omgivelsestemperatur | Højden skal være lavere end 1000 m over havets overflade; -15°C ~+40°C |
| Pligt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Skriv din besked her og send den til os







