Levering ODM DC-motor Børsteløs motor Børsteløs DC-motor BLDC-motor Elmotor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8-polet 3000 o/min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M
"Kvalitet først, ærlighed som base, oprigtig hjælp og gensidig profit" er vores idé, i et forsøg på konsekvent at skabe og forfølge ekspertise inden for levering af ODM DC Motor Børsteløs Motor Børsteløs DC Motor BLDC Motor Elektrisk Motor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8poler 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. I øjeblikket ser vi frem til et endnu større samarbejde med udenlandske kunder baseret på gensidige fordele. Du er velkommen til at kontakte os for yderligere information.
"Kvalitet allerførst, ærlighed som base, oprigtig hjælp og gensidig profit" er vores idé, i et forsøg på at skabe konsekvent og forfølge ekspertise forKina børsteløs DC-motor og elektrisk motorSpecialbestillinger accepteres med forskellige kvalitetsgrader og kundens specifikke design. Vi ser frem til at etablere et godt og succesfuldt samarbejde i erhvervslivet med langvarige aftaler med kunder over hele verden.
IE4-seriens motorer er burinduktionsmotorer designet i overensstemmelse med IEC-standarder og IE4-energieffektivitet.
Specifikation
| Standard | IEC60034-30-1 |
| Stelstørrelse | H80-450MM |
| Nominel effekt | 0,75 kW-1000 kW |
| Grader eller energieffektivitet | IE4 |
| Spænding og frekvens | 400V/50Hz |
| Beskyttelsesgrader | IP55 |
| Isoleringsgrader/Temperaturstigning | F/B |
| Installationsmetode | B3, B5, B35, V1 |
| Omgivelsestemperatur | -15°C ~+40°C |
| Den relative luftfugtighed bør være mindre end 90% | |
| Højden skal være lavere end 1000 m over havets overflade | |
| Kølemetode | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Pligt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
| Pligt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |



Bestillingsoplysninger
● Dette katalog er kun en reference for brugerne. Undskyld venligst, at eventuelle ændringer af produkter ikke vil give anledning til yderligere specificering på forhånd. Dette katalog er kun en reference for brugerne. Undskyld venligst, at eventuelle ændringer af produkter ikke vil give anledning til yderligere specificering på forhånd.
● Vær opmærksom på de nominelle data ved bestilling, såsom motortype, effekt, spænding, hastighed, isolationsklasse, beskyttelsesklasse, monteringstype osv.
● Vi kan designe og producere specialmotorer som følger i henhold til kundens krav:
1. Speciel spænding, frekvens og effekt;
2. Særlig isoleringsklasse og beskyttelsesklasse;
3. Med klemkasse på venstre side, dobbelte akselender og specialaksel;
4. Højtemperaturmotor eller lavtemperaturmotor;
5. Bruges på plateau eller udendørs;
6. Højere effekt eller særlig servicefaktor;
7. Med varmelegeme, PT100 til lejer eller vikling, PTC og så videre;
8. Med encoder, isolerede lejer eller isoleret lejestruktur;
9. Med andre krav er "Kvalitet først, ærlighed som base, oprigtig hjælp og gensidig profit" vores idé, i et forsøg på at skabe konsekvent og forfølge ekspertise inden for levering af ODM DC Motor Børsteløs Motor Børsteløs DC Motor BLDC Motor Elektrisk Motor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8poler 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. I øjeblikket ser vi frem til et endnu større samarbejde med udenlandske kunder baseret på gensidige fordele. Du er velkommen til at kontakte os for yderligere information.
Levering ODM Kina børsteløs DC motor og elektrisk motor. Specialbestillinger accepteres med forskellige kvalitetsgrader og kundens specifikke design. Vi ser frem til at etablere et godt og succesfuldt samarbejde i erhvervslivet med langvarige aftaler med kunder over hele verden.



